INDUSTRY 4.0 DRIVER LICENSE

VŠĮ „InTechCentras“ yra oficialus Vokietijos inovacijų centro „Industry 4.0“ (Germany Innovation Centre for Industry 4.0 ) mokymų atstovas Lietuvoje. Tai trijų lygių mokymai, kurių pabaigoje yra laikomas galutinis žinių įvertinimo egzaminas ir išduodamas “Industry 4.0 driver license” pažymėjimas.

KUO TAI JUMS NAUDINGA:

  • Kurso metu sistemingai suprasite skaitmeninimo procesus;
  • Susipažinsite su konkrečiomis prieigomis, skirtomis jūsų verslui;
  • Sužinosite apie jau įgyvendintus pramonės 4.0 projektus;
  • Dalyvausite intensyviuose mainuose su kitais kurso dalyviais ir lektoriumi;
  • Sudalyvausite interaktyviose dirbtuvėse;

I – KURSASbirželio 29-30 – Skaitmeninės industrijos sąvoka

II – KURSASrugsėjo 25-26 –  Skaitmeninės industrijos sąvokos pažengusiems

III – KURSAS lapkričio 16-17 – Skaitmeninė gamykla

I kursas – Pramonės sampratos vystymas; Skaitmeninimo pagrindai; Didieji duomenys; Daiktų ir paslaugų internetas; Pramonės 4.0 matrica; Horizantalioji ir vertikalioji integracija; Tyrimai ir vystymas 4.0; Gamyba 4.0; Logistika 4.0; Verslo modelio inovacija 4.0.

II kursas – I kurso apibendrinimas; Kokybės vadyba; Priežiūra 4.0; Popardaviminės paslaugos 4.0; Verslo analitika ir duomenų gavyba; Ekosistemos 4.0; Horizantalioji ir vertikalioji integracija II; Robotika 4.0; Autonominės sistemos; Įdarbinimas ir darbo vieta 4.0.

III kursas – II kurso apibendrinimas; Žmogaus ir mašinos bendradarbiavimas; Pagalbinės sistemos, papildyta realybė ir virtuali realybė; Debesija ir orientacija į paslaugas; Programinės įrangos sistemų aplinka; Permainų vadyba pramonei 4.0; IT saugumas; Tolydžioji ir skaitmeninė inžinerija; Adityvioji gamyba ir 3D spauda; Skaitmeninių procesų diegimo vadyba.

MOKYMAI SKIRTI: Kursas tinkamas visų padalinių įvairių pakopų darbuotojams, kurie siekia suvokti pramonės skaitmeninimo keliamus iššūkius ir jų sprendimo būdus: vadovams, gamybos vadovams, gamybos darbininkams, pamainų vadovams, logistikos vadovams, logistikos darbuotojams, personalo skyriui, rinkodaros ir platinimo, priežiūros ir kokybės vadovybei.

Kaina: Už vieną kursą 850€+PVM (LINPRA ir AHK nariams 750€+PVM)

Daugiau informacijos: mokymai@intechcentras.lt, 8 5 2388947

Registracija

3 + 3 = ?