Apie mus

Mes kuriame ir teikiame paslaugas didinančias inžinerinės pramonės įmonių kuriamą pridėtinę vertę ir darbo našumą.

VŠĮ „InTechCentras“ tai išmaniosios gamybos kompetencijų centras ( SMART Manufacturing competence centre ), kurio pagrindinės veiklos yra:

Technologinių-inžinerinių mokymų ir mokymo projektų rengimas bei valdymas
Inžinerinių ir vadybinių konsultacijų teikimas
Patirties mainų forumų organizavimas
Gamybos efektyvumo ir produktyvumo didinimo sprendimų taikymas
Ketvirtosios pramonės revoliucijos „Industry 4.0“ susijusių veiklų organizavimas

10

Metų su jumis

240

Laimingų klientų

2700

Apmokytų specialistų

500

Įvykdytų seminarų

 

VŠĮ „InTechCentro“ darbuotojai yra sukaupę unikalią inžinerinių mokymų/konsultacijų projektų patirtį, turi gerus bendradarbiavimo ryšius su partneriais iš Suomijos, Švedijos, D. Britanijos, Kroatijos, Slovėnijos ir kitų regionų.

VŠĮ „InTechCentras“ yra Pažangios gamybos skaitmeninių inovacijų centro  (Advanced Manufacturing Digital Innovation HUB) koordinatorius.

VŠĮ „InTechCentras“ yra oficialus Vokietijos mokymų centro injekcinio liejimo mokymų ( Germany Training Centre of Injection Moulding ) atstovas Lietuvoje.

VŠĮ „InTechCentras“ yra oficialus Vokietijos inovacijų centro „Industry 4.0“ (Germany Innovation Centre for Industry 4.0 ) mokymų atstovas Lietuvoje.

VšI “Intechcentras” yra Mechatronikos klasterio ir Lazerinių ir inžinerinių technologijų klasterio LITEK narys.

Įstaiga dalyvauja MTEP tinklų stiprinimo ir gerosios praktikos MTTP srityje perdavimo projektuose, bendradarbiauja su Europos asociacijomis ORGALIME, CEEMET, Europos viešosios ir privačios partnerystės iniciatyva EFFRA, Europos technologijų platforma Manufuture.

Mumis pasitiki

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.