Mūsų paslaugos

INDUSTRY 4.0 MOKYMAI

VŠĮ „InTechCentras“ yra oficialus Vokietijos inovacijų centro „Industry 4.0“ (Germany Innovation Centre for Industry 4.0 ) mokymų atstovas Lietuvoje. Tai trijų lygių mokymai, kurių pabaigoje yra laikomas galutinis žinių įvertinimo egzaminas ir išduodamas “Industry 4.0 driver license” pažymėjimas.

INDUSTRY 4.0 AUDITAI

VšĮ „InTechCentras“ atliekami „Industry 4.0“ auditai skirti įvertinti individualią skaitmeninę įmonės transformaciją, palyginti įmonę su kitomis organizacijomis pagal pramonės šakas ir valstybes, sukurti individualų „industry 4.0“elementų taikymo veiksmų planą.

INJEKCINIO LIEJIMO MOKYMAI

VŠĮ „InTechCentras“ yra oficialus Vokietijos mokymų centro injekcinio liejimo mokymų ( Germany Training Centre of Injection Moulding driver licence ) atstovas Lietuvoje. Tai penkių lygių mokymai, kurių pabaigoje yra laikomas galutinis žinių įvertinimo egzaminas ir išduodamas “Injection Moulding driver license” pažymėjimas.

INŽINERINIAI TECHNOLOGINIAI MOKYMAI

VŠĮ „InTechCentras“ yra Inžinerinių – technologinių mokymų organizatorius. Mokymuose pateikiama naujausia Lietuvos ir pasaulio informacija ir žinios apie inovacijų pasiekimus inžinerinėje pramonėje, naujausius vadybos ir projektų valdymo metodus, gamybos valdymo sistemas, projektavimo ir konstravimo įrankius, produktų kūrimo technologijas.

„FACTORY FLOOR NET“ PATIRTIES MAINŲ FORUMAI

VŠĮ „InTechCentras“ yra praktinių žinių ir patirties mainų forumų organizatorius. Forumų pagrindinis tikslas yra – profesinės informacijos sklaida, narių kompetencijos kėlimas, kūrybinių sprendimų skatinimas, dalinimasis žiniomis ir patirtimi tarp skirtingų pramonės šakų įmonių.

SKAITMENINIMO (TECHNOLOGINIAI) AUDITAI

Technologijų centras „Intechcentras“ – specializuojasi gamybos įmonių skaitmeninės brandos kelimo srityje. Centro darbuotojai įmonių auditų koncepciją ir patirtį įgijo iš strateginių partnerių Vokietijoje bei jau nuo 2008 metų vykdo technologinius-inžinerinius mokymus bei teikia inžinerines ir vadybines konsultacijas skaitmeninimo klausimais.

INŽINERINIAI ŽINYNAI

VŠĮ „InTechCentras“ platinami Inžineriniai žinynai yra skirti praktinei inžinerijos veiklai, ir mokymo tikslams. Šių leidinių verslo įmonės per 2015-2016 metus įsigijo daugiau nei 1500 vnt.

Mumis pasitiki

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.