Mūsų paslaugos

INDUSTRY 4.0 MOKYMAI

VŠĮ „InTechCentras“ yra oficialus Vokietijos inovacijų centro „Industry 4.0“ (Germany Innovation Centre for Industry 4.0 ) mokymų atstovas Lietuvoje. Tai trijų lygių mokymai, kurių pabaigoje yra laikomas galutinis žinių įvertinimo egzaminas ir išduodamas “Industry 4.0 driver license” pažymėjimas.

INDUSTRY 4.0 AUDITAI

VšĮ „InTechCentras“ atliekami „Industry 4.0“ auditai skirti įvertinti individualią skaitmeninę įmonės transformaciją, palyginti įmonę su kitomis organizacijomis pagal pramonės šakas ir valstybes, sukurti individualų „industry 4.0“elementų taikymo veiksmų planą.

SKAITMENINIŲ INOVACIJŲ CENTRAS HUB

DIH – Digital Innovation Hub / Skaitmeninių inovacijų centrai – tai paramos priemonė, skirta įmonių konkurencingumui padidinti, kai verslo ar gamybos procesai, produktai ir paslaugos tobulinamos skaitmeninėmis technologijomis.

Vienas iš Lietuvoje veikiančių skaitmeninių inovacijų centrų – tai 2012 m. įsteigtas Pažangios gamybos technologijų centras (Advanced Manufacturing Digital Innovation Hub).

INŽINERINIAI TECHNOLOGINIAI MOKYMAI

VŠĮ „InTechCentras“ yra Inžinerinių – technologinių mokymų organizatorius. Mokymuose pateikiama naujausia Lietuvos ir pasaulio informacija ir žinios apie inovacijų pasiekimus inžinerinėje pramonėje, naujausius vadybos ir projektų valdymo metodus, gamybos valdymo sistemas, projektavimo ir konstravimo įrankius, produktų kūrimo technologijas.

„FACTORY FLOOR NET“ PATIRTIES MAINŲ FORUMAI

VŠĮ „InTechCentras“ yra praktinių žinių ir patirties mainų forumų organizatorius. Forumų pagrindinis tikslas yra – profesinės informacijos sklaida, narių kompetencijos kėlimas, kūrybinių sprendimų skatinimas, dalinimasis žiniomis ir patirtimi tarp skirtingų pramonės šakų įmonių.

SKAITMENINIMO (TECHNOLOGINIAI) AUDITAI

Technologijų centras „Intechcentras“ – specializuojasi gamybos įmonių skaitmeninės brandos kelimo srityje. Centro darbuotojai įmonių auditų koncepciją ir patirtį įgijo iš strateginių partnerių Vokietijoje bei jau nuo 2008 metų vykdo technologinius-inžinerinius mokymus bei teikia inžinerines ir vadybines konsultacijas skaitmeninimo klausimais.

INŽINERINIAI ŽINYNAI

VŠĮ „InTechCentras“ platinami Inžineriniai žinynai yra skirti praktinei inžinerijos veiklai, ir mokymo tikslams. Šių leidinių verslo įmonės per 2015-2016 metus įsigijo daugiau nei 1500 vnt.

Mumis pasitiki

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.