DigiTwinGreen

Nuo gaminio dizaino iki rinkodaros ir pardavimo, ir net po pardavimo įmonės prisiima didesnę riziką nei bet kada anksčiau. RIS šalyse skaitmeninė ir žalioji mažųjų ir vidutinių įmonių (MVĮ) transformacija yra raktas į vystymąsi, kurio sektoriaus įmonė tai bebūtų – nuo automobilių pramonės iki medienos apdirbimo pramonės. Skaitmeniniai dvyniai gali padėti įmonėms panaudoti skaitmeninių duomenų naudą fiziniam turtui.

Nuo gaminio dizaino iki rinkodaros ir pardavimo, ir net po pardavimo įmonės prisiima didesnę riziką nei bet kada anksčiau.

„DigiTwinGreen“ sprendimai siūlo įmonėms būdą, kaip pasiekti savo skaitmeninės transformacijos programų, energijos taupymo ir ekologiškos transformacijos tikslus. Tačiau RIS šalyse MVĮ dažnai susiduria su žemu pasitikėjimo lygiu ir dažnai nenuspėjama aplinka, kuri gali būti kliūtis diegti naujas technologijas ir užtikrinti nepriekaištingą bei apjungtą gamybą. Todėl TLF pagrįstas modeliavimas ir plėtra, saugi duomenų aplinka, kurioje jie gali susieti savo įmonės duomenis, gali būti skaitmeninės transformacijos variklis. 6 RIS šalys bus įtrauktos į atvirą kvietimą ir gaus skaitmeninių dvynių paslaugą.

Visomis „DigiTwinGreen“ projekto veiklomis siekiama sujungti esamo TLF privalumus, išplečiant perdirbimo modulį ir skaitmeninį dvynį, kad būtų remiama žalioji ir skaitmeninė transformacija, mažinamas atliekų kiekis ir taupoma energija, didinant įmonių tvarumą.

Partneriai

Intechcentras, Cefriel, PBN, Software Competence Center Hagenberg GmbH, CORE INOVACIJŲ CENTRAS NPO

Trukmė

Sau 01 2023 - Gru 31 2024
Ongoing...

Time

08:00 - 18:00

Vertė

798,228 €