MUMIS PASITIKI

 

Auditas, atliktas VšĮ “InTechCentras” specialistų, privertė mus kritiškai pažiūrėti į mūsų IT sistemų būklę.

Srities profesionalai ne tik padėjo mums patobulinti žinias, technologijas ir sistemas, bet ir parodė kelią, kaip išvengti klaidų ir problemų ateityje.

 „Mokymai suteikė tiek pradinius, tiek gilesnius duomenis apie Pramonės 4.0 naudą, procesus, įmonių pertvarką ir rinkos pokyčius ateityje.“

„Mokymai įmonėms intensyvūs, labai koncentruotai ir aiškiai pateikta medžiaga. Džiugina diskusijose gaunami atsakymai į kylančius klausimus.”

„Likome patenkinti mokymų metu įgiję mūsų įmonei naudingų bazinių žinių ir gavę progą pabandyti jas įtvirtinti praktiškai. Tikimės,  jog ateityje VŠĮ  „Intechcentras“ surengs dar daugiau inovatyvių, naudingų mokymų ir seminarų, kuriuose mūsų įmonė mielai sudalyvaus ir įgaus dar didesnį praktinių žinių bagažą. Ačiū Jums!”

„Intechcentro” atliktas kibernetinės saugos ir procesų skaitmenizavimo auditas atskleidė potencialias grėsmes ir sistemos trūkumus, kuriuos reikėtų pašalinti. Itin išsamioje audito ataskaitoje buvo pateikti ne tik trūkumai, bet ir pasiūlymai, kaip juos išspręsti ir kokią naudą tai duos įmonei. Realios situacijos vertinimas ir palyginimas su rinkos standartais atskleidė, kad, siekdami realizuoti turimą potencialą, turėsime investuoti tiek į kibernetinės saugos, tiek į informacinių sistemų sprendimus. Tai suteiks mums didesnį saugumą ir konkurencingumą ilguoju laikotarpiu.

 

UAB „Precizika Metrology“ įsitraukė į „Intechcentro“ ir LINPRA įgyvendinamą tarptautinį „EIT Manufacturing“ projektą „ManuLearn“, kurio tikslas – apjungus akademinės bendruomenės ir verslo organizacijų žinias bei patirtis, ieškoti inovatyvių sprendimų pramonei.

Teaching Factory formato renginyje „Precizika Metrology“ įmonė Čekijos technologijų universiteto (CTU) Mechanikos fakulteto bendruomenei pristatė technologinį iššūkį: ieškomas sprendimas, kuris leistų greitai, našiai ir tiksliai tikrinti skalių rastro pralaidumą gamybinėmis sąlygomis. Projekte dalyvaujantys CTU dėstytojai, baigiamųjų kursų studentai, mokslininkai ir tyrėjai. Įsigilinę ir išanalizavę įmonės iškeltą technologinę problemą, paruošė ir pasiūlė net keletą skirtingų sprendimo būdų.

Patirtį projekte įmonė vertina teigiamai ir mato galimybę išgryninus geriausią pateiktą pasiūlymą, įgyvendinti jį praktiškai.