AIRISE

RIS šalyse, kur skaitmeninė ir žalioji MVĮ transformacija iš automobilių pramonės į medienos pramonę yra raktas į vystymąsi, skaitmeniniai dvyniai gali padėti įmonėms panaudoti skaitmeninių duomenų naudą fiziniam turtui.

Nuo gaminio dizaino iki rinkodaros ir pardavimo, ir net po pardavimo įmonės prisiima didesnę riziką nei bet kada anksčiau. „DigiTwinGreen“ sprendimai siūlo įmonėms būdą, kaip pasiekti savo skaitmeninės transformacijos programų, energijos taupymo ir ekologiškos transformacijos tikslus. Tačiau MVĮ RIS šalyse dažnai susiduria su žemu pasitikėjimo lygiu ir dažnai nenuspėjama aplinka, kuri gali būti kliūtis diegti naujas technologijas ir užtikrinti nepriekaištingą bei apjungtą gamybą. Todėl TLF pagrįstas modeliavimas ir plėtra, duomenų saugi aplinka, kurioje jie gali saugiai susieti savo įmonės duomenis, gali būti skaitmeninės transformacijos variklis. 6 RIS šalys bus įtrauktos į atvirą kvietimą ir skaitmeninių dvynių paslaugas.

Visomis „DigiTwinGreen“ projekto veiklomis siekiama sujungti esamo TLF privalumus, išplečiant perdirbimo modulį ir skaitmeninį dvynį, kad būtų remiamas ekologiškas, skaitmeninis perėjimas, mažinamas atliekų kiekis ir taupoma energija, didinant tvarumą.

Partneriai

Intechcentras, Cefriel, PBN, Software Competence Center Hagenberg GmbH, CORE INOVACIJŲ CENTRAS NPO

Duration

Jan 01 2023 - Dec 31 2024
Ongoing...

Time

08:00 - 18:00

Value

798,228 €