Paskutinį kartą atnaujinta: 2024 m. sausio 24 d.

Kaip turėtumėte skaityti šią privatumo politiką?

Šioje privatumo ir slapukų politikoje (toliau – Privatumo politika) rasite atsakymus į svarbiausius klausimus apie tai, kaip renkame, naudojame ir saugome informaciją apie jus (toliau – Jūs arba Jūsų). Taip pat paaiškiname, kokias teises turite dėl mums pateiktų asmens duomenų. Jums tai svarbu, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką.

Ši Privatumo politika taikoma naudojimuisi interneto svetaine https://intechcentras.lt/ ir mūsų teikiamomis paslaugomis (toliau – Paslaugos).

Kas mes esame?

Duomenų valdytojas yra Viešoji įstaiga „INTECHCENTRAS”, juridinio asmens kodas 301069582, adresas Technopolis / Beta, Juozo Balčikonio g. 3, LT-08247 Vilnius, Lietuvos Respublika, el. pašto adresas info@intechcentras.lt (toliau – mes).

Kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmeninę informaciją tvarkome dėl įvairių priežasčių, priklausomai nuo to, kokias Paslaugas Jums teikiame, įskaitant:

 • Paslaugų teikimo tikslais: siekiant pristatyti ir palengvinti Paslaugų teikimą Jums, bei įvykdyti kitus teisinius įsipareigojimus pagal sutartį su Jumis.
 • Tiesioginės rinkodaros tikslais: siųsti Jums rinkodaros ir reklaminius pranešimus (pavyzdžiui, el. paštu ir (ar) SMS būdu). Tiesioginiai rinkodaros pranešimai apima ir tuos atvejus, kai siekiame pakviesti Jus į mūsų organizuojamus renginius, konferencijas, seminarus, kt. įvykius, bei informuoti Jus apie atvirus kvietimus paramai gauti.
 • Aptarnavimo kokybės vertinimo, tobulinimo ir užtikrinimo tikslais: (i) prašyti grįžtamojo ryšio; (ii) nustatyti naudojimo(si) tendencijas.

Kokius asmens duomenis tvarkome?

Mes renkame asmeninę informaciją, kurią Jūs tiesiogiai pateikėte mums (pavyzdžiui, išreikšdami susidomėjimą gauti informaciją apie mūsų teikiamas Paslaugas, renginius; susisiekdami tiesiogiai su mumis ir pan.). Asmeninę informaciją taip pat galime gauti iš mūsų verslo partnerių, kitų paslaugų tiekėjų, kai tai yra būtina atitinkamiems duomenų tvarkymo tikslams pasiekti.

Asmeninė informacija, kurią renkame priklauso nuo Jūsų atliekamų veiksmų, skirtingiems tikslams gali būti tvarkomi skirtingi asmens duomenys. Asmens duomenys, kuriuos tvarkome yra:

 • Naudotojo duomenys: vardas, pavardė, el. pašto adresas, Tel. Nr. (asmeninis ir (ar) darbo), juridinio asmens adresas.
 • Įrenginio duomenys: įrenginio tipas (telefonas, kompiuteris, planšetė, kt.), įrenginio pavadinimas/modelis/OS/naršyklė, IP adresas.
 • Naršyklės duomenys: naršymo ar paieškos istorija, naršyklės interakcijos/paspaudimai (įskaitant ant reklamų), naršyklės prisijungimo šaltinis (iš kokio puslapio atėjo), naršyklės užklausos ar kita informacija, naršymo statistiniai duomenys.
 • Socialinio tinklo duomenys: vardas, pavardė arba paskyros nuoroda, el. pašto adresas, Tel. Nr., IP adresas, įrenginio duomenys.

Asmens duomenys nėra tvarkomi pasitelkiant automatizuotą sprendimų priėmimą, įskaitant profiliavimą.

Kokiu teisiniu pagrindu remiamės tvarkydami Jūsų informaciją?

Jūsų asmeninę informaciją tvarkome priklausomai nuo Jūsų pasirinktų veiksmų (pavyzdžiui, sutikus gauti naujienlaiškius, teikiant Jums paslaugas ir pan.), bei tik tada, kai turime tam teisinį pagrindą. Todėl tvarkydami Jūsų asmens duomenis remiamės:

 • Sutikimo pagrindu. Tvarkome Jūsų asmens duomenis, jei davėte mums leidimą (t. y. sutikimą) naudoti Jūsų asmeninę informaciją konkrečiu tikslu (pvz., tiesioginei rinkodarai). Savo sutikimą galite bet kada atšaukti.
 • Sutarties vykdymo pagrindu. Jūsų asmens duomenis tvarkome, kai yra būtina, kad įvykdytume savo sutartinius įsipareigojimus Jums, įskaitant mūsų Paslaugų teikimą, arba Jūsų prašymu prieš sudarant sutartį su Jumis.
 • Teisinės prievolės pagrindu. Jūsų asmens duomenis tvarkome siekdami laikytis savo teisinių įsipareigojimų, pavyzdžiui, bendradarbiauti su teisėsaugos institucijomis ar priežiūros institucijoms, vykdyti jų teisėtus nurodymus, bei kitais atvejais, kai teisės aktai aiškiai įpareigoja mus tvarkyti atitinkamus asmens duomenis apie Jus.
 • Teisėtų interesų pagrindu. Jūsų informaciją tvarkome, kai tai yra pagrįstai būtina mūsų teisėtiems verslo interesams pasiekti, ir šie interesai nėra svarbesni už Jūsų interesus, bei nepažeidžia Jūsų pagrindinių teisių ir laisvių (pavyzdžiui, siekiant apginti savo pažeistas teises ir teisėtus interesus ginče su Jumis).

Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tik tol, kol ji bus reikalinga šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams pasiekti, išskyrus atvejus, kai pagal įstatymus (pvz., mokesčių, apskaitos ar kitus teisinius reikalavimus) reikalaujama arba leidžiama saugoti ilgesnį laikotarpį.

Jūsų asmens duomenys saugomi atsižvelgiant į duomenų tvarkymo tikslą:

 • Paslaugų teikimo tikslais – saugomi 10 (dešimt) metų.
 • Tiesioginės rinkodaros tikslais – saugomi ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus nuo gauto sutikimo gavimo dienos arba iki sutikimo atšaukimo.
 • Aptarnavimo kokybės vertinimo, tobulinimo ir užtikrinimo tikslais – saugomi ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus nuo sutikimo gavimo dienos arba iki sutikimo atšaukimo.

Kada ir su kuo dalijamės Jūsų asmenine informacija?

Mums gali prireikti dalytis Jūsų asmenine informacija su šiais asmenimis:

 • Paslaugų teikėjais ir kitais mūsų verslo partneriais. Tais atvejais, kai mums gali prireikti pasitelkti kitus paslaugų teikėjus, pavyzdžiui, kurjerius, mokėjimo tarpininkus ir pan., kad galėtume Jums teikti Paslaugas.
 • Priežiūros ar teisėsaugos institucijomis. Tais atvejais, kai to iš mūsų reikalaujama pagal įstatymus arba kai institucijos pateikia teisėtus prašymus.

Atkreipkite dėmesį, kad Jūsų asmeninė informacija nebus perduodama už Europos Ekonominės Erdvės (EEE) ribų, o esant asmens duomenų perdavimui, užtikrinsime, kad asmens duomenų perdavimas būtų užtikrintas laikantis BDAR reikalavimų.

Ar naudojame slapukus?

Taip, naudojame šiuos slapukus:

 • Būtinieji slapukai. Šie slapukai yra būtini, kad galėtume suteikti jums Paslaugas, kurių iš mūsų tikitės. Nereikalaujame jūsų sutikimo naudoti tokius būtinuosius slapukus, tačiau vis tiek galite juos užblokuoti arba ištrinti.
 • Funkciniai slapukai. Šie slapukai leidžia svetainei užtikrinti geresnį funkcionalumą ir personalizavimą. Juos galime nustatyti mes arba trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, kurių paslaugas įtraukėme į savo puslapius. Jei neleisite naudoti šių slapukų, kai kurios arba visos šios Paslaugos gali tinkamai neveikti.
 • Analitiniai slapukai. Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, kad galėtume įvertinti ir pagerinti savo svetainės veikimą. Jie padeda mums sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi ir mažiausiai populiarūs, ir pamatyti, kaip lankytojai juda svetainėje.
 • Reklaminiai slapukai. Šiuos slapukus mūsų svetainėje gali nustatyti mūsų reklamos partneriai. Šios bendrovės gali juos naudoti, kad sudarytų jūsų interesų profilį ir rodytų jums atitinkamus skelbimus kitose svetainėse.
 • Socialinių tinklų slapukai. Šiuos slapukus nustato įvairios socialinės žiniasklaidos paslaugos, kurias įtraukėme į svetainę, kad galėtumėte dalytis mūsų turiniu su savo draugais ir tinklais. Jie gali sekti jūsų naršyklę kitose svetainėse ir sudaryti jūsų interesų profilį. Tai gali turėti įtakos turiniui ir pranešimams, kuriuos matote kitose jūsų lankomose svetainėse.

Slapukams tvarkyti pasitelkiame Google Analytics, Google Search Console Meta Pixel įskiepius.

Kaip galite valdyti slapukus?

Galite konfigūruoti naršyklę taip, kad ji atsisakytų kai kurių ar visų slapukų arba prieš priimdama slapukus paprašytų Jūsų leidimo. Atkreipkite dėmesį, kad ištrynę slapukus arba išjungę būsimus slapukus galite negalėti naudotis tam tikromis mūsų interneto svetainės dalimis arba funkcijomis. Informacijos apie tai, kaip koreguoti ar keisti naršyklės nustatymus, rasite adresu www.aboutcookies.org arba www.allaboutcookies.org.

Informaciją apie trečiųjų šalių slapukus, jų politiką ir kontrolės galimybes rasite tokių trečiųjų šalių slapukų politikoje.

Jūsų duomenų apsaugos teisės

Pagal BDAR ir kitus nacionalinius įstatymus turite šias teises:

 • Jūsų teisė susipažinti – turite teisę prašyti mūsų pateikti savo asmeninės informacijos kopijas.
 • Jūsų teisė į ištaisymą – turite teisę prašyti mūsų ištaisyti, Jūsų manymu, netikslią asmeninę informaciją. Taip pat turite teisę prašyti mūsų papildyti, Jūsų manymu, neišsamią informaciją.
 • Jūsų teisė reikalauti ištrinti – tam tikromis aplinkybėmis turite teisę prašyti mūsų ištrinti Jūsų asmeninę informaciją.
 • Jūsų teisė apriboti duomenų tvarkymą – tam tikromis aplinkybėmis turite teisę prašyti mūsų apriboti Jūsų asmeninės informacijos tvarkymą.
 • Jūsų teisė nesutikti su duomenų tvarkymu – tam tikromis aplinkybėmis turite teisę nesutikti, kad Jūsų asmeninė informacija būtų tvarkoma.
 • Jūsų teisė į duomenų perkeliamumą – tam tikromis aplinkybėmis turite teisę prašyti, kad Jūsų pateiktą asmeninę informaciją perduotume kitai organizacijai arba Jums.
 • Jūsų teisė pateikti skundą – taip pat turite teisę pateikti skundą atitinkamai duomenų apsaugos priežiūros institucijai. Lietuvoje kompetentinga institucija yra Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija.

Už naudojimąsi savo teisėmis nereikalaujama mokėti jokio mokesčio. Stengiamės atsakyti į visus teisėtus prašymus pagal šią Privatumo politiką per vieną mėnesį nuo jų gavimo. Kai kuriais atvejais (pavyzdžiui, jei klausimas yra ypač sudėtingas arba jei siunčiate mums kelis prašymus) gali prireikti daugiau nei mėnesio. Tokiais atvejais mes Jus apie tai informuosime.

Jei norite pateikti prašymą, susisiekite su mumis el. paštu info@intechcentras.lt

Vaikų privatumas

Mūsų Paslaugos nėra skirtos jaunesniems nei 14 metų asmenims. Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 14 metų asmenų. Jei esate tėvai arba globėjai ir žinote, kad Jūsų vaikas pateikė mums asmeninius duomenis, susisiekite su mumis.

Jei sužinome, kad surinkome jaunesnių nei 14 metų asmenų asmens duomenis, nepatikrinę tėvų sutikimo, imamės priemonių pašalinti šią informaciją iš savo serverių.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugose gali būti nuorodų į kitas, ne mūsų valdomas svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę (pavyzdžiui, mūsų partnerių svetaines, soc. tinklus, kt.). Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, privatumo, slapukų politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios Privatumo politikos pakeitimai

Pasiliekame teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu keisti, modifikuoti, papildyti ir (arba) pašalinti šios Privatumo politikos dalis. Be to, siekiame užtikrinti, kad ji būtų nedelsiant atnaujinta, jei iš esmės pakeičiame savo procesus ar praktiką. Apie bet kokius pakeitimus informuosime Jus paskelbdami naują Privatumo politiką šiame puslapyje.

Patariama periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad sužinotumėte apie bet kokius jos pakeitimus. Šios Privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Tikimės, kad ši Privatumo politika buvo naudinga, nes joje išdėstėme, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis, ir Jūsų teises juos kontroliuoti.