Pažintinis vizitas į Skaitmeninės gamybos technologijų centrą „MADE“

Technologijų Centras „Intechcentras“ dalinasi įspūdžiais iš 2021 m. lapkričio 18 d. įvykusio pažintinio vizito  į Skaitmeninės gamybos technologijų centrą „MADE“ (angl. MADE Competency Center Industry 4.0) Italijoje, Milane (įkurtas 2019 m., 2500 kv. m., 9,6 mln. eurų investicijų, 46 technologiniai partneriai).
Pažintinio vizito metu dalyviai susipažino su centro veikla bei demonstruojamomis technologijomis, tokiomis kaip Dirbtinis intelektas, Daiktų internetas, Produktas 4.0, Priežiūra 4.0, Robotika, Kibernetinė sauga, tvarumas ir kt.
„Puiki patirtis pamatyti koncentruotus vienoje vietoje „Industry 4.0“ sprendimus ir technologijas.
Italų kultūrinis skirtumas tas, kad jie linkę naujas technologijas pirma išbandyti simuliacinėje aplinkoje, pasiteisinus – kuria realų pramonės prototipą ir tik išsprendę visas galimas technines klaidas – leidžia į pramoninę gamybą. MADE centras – labai geras pavyzdys, kokio Industry 4.0 centro reikėtų ir Lietuvoje.
Vizitas buvo puiki aplinka tinklaveikai. Dalyviai, būdami savo srities profesionalais, turėjo išskirtinę galimybę dalintis pamatytais įspūdžiais, gerąja praktika ir technologijų praktinio pritaikymo idėjomis“.
Rimantas Damanskis, UAB „Pack Klaipeda“ direktorius, asociacijos LINPRA prezidiumo narys
Dalinamės šio vizito akimirkomis bei kviečiame 2022 m. kartu dalyvauti kituose „Intechcentro“ organizuojamuose vizituose į technologinius  centrus Vokietijoje, Švedijoje, Prancūzijoje ir kt.